Zafer Partisi’nden istifa eden 300 kişi AK Parti’ye katıldı

Aralarında kurucular kurulu üyesi ve genel lider danışmanı üzere isimlerin yer aldığı 300 Zafer Partili, AK Parti’ye katıldı.

Katılımlar nedeniyle AK Parti İstanbul Vilayet Başkanlığında rozet takma merasimi düzenlendi. Törene AK Parti Genel Lider Yardımcı Numan Kurtulmuş ve AK Parti İstanbul Vilayet Lideri Osman Nuri Kabaktepe de katıldı. Yeni partililerin rozetlerini Numan Kurtulmuş taktı.

300 kişiyi temsilen konuşma yapan Zafer Partisi kurucular şurası eski üyesi Ayşe Melda Topyay, “Siyaset ekip fiyat üzere olmuyor. Şu andaki örneğinde gördüğünüz üzere parti programlarını ve seçim beyannamelerini incelikten sonra bizler gelmiş olduğumuz partinin kurucular kurulu üyeleri, genel idare kurulu ve birbirinden bedelli vilayet ve ilçe idare takımları ve üyeleri, ortamızda yapmış olduğumuz istişareler sonucunda karşınıza çıkmış bulunmaktayız. Ülkemizin içinde bulunduğu durum, gerçekçi bir bakış açısıyla incelendiğinde tüm dünyayla rekabet edebilen görmüş olduğum eksikliklerle ilgili olarak süratli ve kalıcı tahliller üretebilen bir başkanın genel başkanlığında Türk siyasetinde olmaktan gurur ve onur duymaktayız” dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir