Muharrem İnce’yi Küstürdüler: ‘Kabusunuz Olacağım’

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde partisinin cumhurbaşkanı adayı oldu. Bu açıklama sonrası Muharrem İnce, çeşitli polemiklerle gündeme gelmeye başladı. Bazı gazetecilere küstüğünü açıklayan Muharrem İnce, “Kabusunuz olacağım” dedi.

Muharrem İnce’nin Nevşin Mengü, Fatih Portakal üzere gazetecilere telefon açıp sert sözler kullandığı sav edilirken, İsmail Saymaz ise İnce’nin kendisine “küstüğünü” duyurmuştu. Mengü de Muharrem İnce’nin kendisini arayarak “Siyasetçiler artık bu türlü arıyor, ‘Sana ne falan’ diye… Baş tutuyor bu türlü. Elimde data var diyorum, ‘Yok ya’ diyor. Acayip hal yani” demişti.

Sosyal medya hesabından gündem yaratacak bir paylaşımda bulunan Muharrem İnce, “Sizin perde ardında kurduğunuz ittifakları, kirli bağları görüyorum. Beni bulaştıramazsınız! Benim ittifakım gençlerle, gariplerle, işçilerle, esnafla, bu ülkenin namuslu bütün evlatlarıyla… Hak yiyenler Çeteler Beslemeler Atatürk düşmanları Kabusunuz olacağım Bekleyin!” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir