Ahsen Eroğlu’ndan sevgilisi hakkındaki eleştirilere cevap!

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Son periyodun beğenilen oyuncularından Ahsen Eroğlu, geçtiğimiz mart ayında Maximum Uniq Hall’da gerçekleşen ‘Sırça’ oyununun galasında, Kemal Ertuğ ile birlikte birinci defa görüntülenmişti. Kameralara poz veren ikili, münasebetlerinin yılbaşında başladığını söylemişti. Genç oyuncu, “Aslında çok uzun vakittir tanışıyorduk. Yılbaşında aşk yaşamaya başladık. Münasebetimiz hoş gidiyor” demişti.

“RUH İKİZİMSİN”

Ahsen Eroğlu, sevgilisinin doğum gününde, Instagram hesabından romantik bir paylaşma imza atmıştı. Ünlü güzel, “Öyle süslü sözleri pek beceremiyorum yoksa müellifim akşama kadar. Lakin olsun sen benim en yakınım, dostum, ruh ikizimsin. Bana hep ilham veren, gözlerinin içine baktığımda gülmeden duramadığım biricik sevgilimsin. Seni çok seviyorum. Âlâ ki” tabirlerini kullanmıştı.

“GERİSİ TEFERUAT”

Gösteri dünyasından pek çok ünlü isim, evvelki akşam dijital bir platformun düzenleiği davette bir ortaya geldi. Ahsen Eroğlu da davete katılanlar ortasındaydı. Ünlü oyuncunun yanında sevgilisi Kemal Ertuğ da vardı.

Eroğlu, basın mensuplarının dijital platformlar ile kanallar ortasındaki rekabeti sorması üzerine, “Ben hoş işlerin içinde olduğum sürece, çalıştığım grupla güzel anlaştıktan sonra gerisi teferruat diye düşünüyorum. O yüzden o denli bir tercihim yok” dedi.

“BİZ NEYSEK OYUZ”

Güzel oyuncu, erkek arkadaşının giysisi hakkındaki tenkitler hakkında, “Biz neysek oyuz. Elimizden geldiğince şık giyinmeye çalışıyoruz. Şeklimiz da o şekilde” diyerek, Kemal Ertuğ’u savundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir